Mest kjente husleverandør
Block Watne får nok en gang høyest score i alle kategorier i den årlige kartleggingen av kjennska...
Les mer
Block Watne utvider sin boligsatsning i Oslo-området.
Vi ser etter alle typer tomter for fremtidig boligbygging; fra ”eplehager” til større områder som kan egne seg for leilighetsbebyggelse. Det kan være tomter i eksisterende boligområder, i transformasjonsområder, LNF eller industriområder.
Vi vurderer mulige tomter basert på årelang erfaring fra utvikling av boligprosjekter i egen regi. Vi gjennomfører også omreguleringsprosessen for regulerte og uregulerte tomter.
Les mer om hvordan Block Watne utvikler boligprosjekter fra tomtekjøp til innflytningsklar bolig.
Eksempler på bygde boliger
|
|
| Enebolig Alm |
Fra Husbyhagen, Stjørdal |
|
|
| Fra Tjelta, Sola |
Fra Strusshamn, Askøy |
Mest kjente husleverandør
Block Watne får nok en gang høyest score i alle kategorier i den årlige kartleggingen av kjennska...
Les mer
Heder til Block Watne
Block Watne fikk utmerkelsen "Årets medlem" på Boligprodusentes konferanse for blant an...
Les merStrømlinjeformet byggeprosess
Vi oppfører våre boliger i fire faser; Reisverk, Fasade, Interiør I og Interiør II.
Les mer
Velkommen til nye nettsider
Vi har gleden av å presentere våre nye nettsider! Vi ønsker å gi deg som er interessert i Block W...
Les mer
Følg oss på Facebook
Block Watne har tatt steget ut i den sosiale verden og har nå offisiell side på Facebook og Twitt...
Les mer
Bestått "meget godt" på svenneprøve
Årets første svenneprøve med "bestått meget godt" i tømrerfaget i Sør Rogaland er avlag...
Les mer
Block Watne lanserer passivhus
På Rossåsen i Figgjo, Sandnes kommune, har vi bygget våre første eneboliger med passivhus-standard.
Les mer
Salgsstart på Nergardsenga Panorama
Nergardsenga Panorama på Raufoss er et helt nytt boligområde fra Block Watne.
Les mer
Bygge nytt hus?
Går du i tanker om å bygge ny enebolig, har vi 24 arkitekttegnede hus i forskjellige stilarter, s...
Les mer
Se lyst på livet!
At lyset påvirker oss i hverdagen, er nok de fleste av oss klar over. Tenk bare på hvordan vi føl...
Les mer
Nyhet på Vardefjellet!
Nå er vi igang med et nytt felt på Vardefjellet. I første salgstrinn har vi 12 moderne leilighete...
Les mer
Fornøyde kunder i Hønefoss
Loetunet i Haugsbygd ved Hønefoss ligger høyt og fritt med en fantastisk utsikt mot vest! Her har...
Les mer
Artikkel fra Nytt i Uka
Sentralt på Blindheim er nå Block Watne Ålesund i gang med å bygge 55 boenheter til 150 millioner...
Les mer Jobb i Block Watne
Vi er en av Norges ledende boligbyggere med ca 1 000 nye boliger i året. | Samarbeidspartnere
Vi samarbeider tett med mange av landets ledende kvalitetsleverandører. | Våre eneboliger
I vår katalog over eneboliger finner du 24 arkitekt tegnede hus i både funkis og tradisjonell stil. | Hovedkontoret
Postboks 1817 Vika, | Følg Block Watne på:Del dine erfarlinger, diskuter og få med deg siste nytt! |
Informasjon på disse nettsidene inngår ikke som en del av eventuelt kontraktsgrunnlag. Illustrasjonsbilder kan ha avvik fra standarden. Boligene kan være kundetilpasset med Block Watne sine tilvalgsmuligheter.